Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви не згідні з ними, не використовуйте цей сайт.

Користування сайтом

Сайт bigshark.com.ua (далі Big Shark) дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі "Сайт") лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами усієї інформації про авторське право і інших відомостях про право власності, що зберігаються в вихідних матеріалах і будь яких копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь якому вигляді або використовувати іншими способами для комерційних цілей. Будь яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайта надаються "як є" без додаткових гарантій. Big Shark не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг наданих на цьому сайті. Big Shark може в будь якийчас без попередження вносити зміни в матеріали і послуги на цьому сайті, а також в згадані тут продуктита ціни. Big Shark за жодних обставин не несе відповідальність за будь які збитки (включаючи, алене обмежуючись збитками від втрати прибутків, даних або від преривання ділової активності), що виникли в наслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації Ви отримаєте логін та пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Також Ви несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних Ви зобов'язані повідомити про це нас.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментар на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є протизаконим, таким що може спричинити шкоду, погрози, образу інших користувачів, порушити авторське право, пропагувати ненависть і/або дискримінацію людей за расовими, релігійними, етнічними, статевими, релігійними, соціальними признаками, а також порушую діюче законодавство України. Ви погоджуєтеся, що Ваше повідомлення Big Shark може видалити без Вашої згоди, а також використовувати його на власний розсуд. Big Shark не несе відповідальності за будь яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різноманітні технології для сбору та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт Big Shark. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, що надаються нашими партнерами, такими як рекламні послуги.